| Kamerové systémy na klíč

Kamerové zabezpečení pro rodinné či obytné domy a komerční prostory.

Součástí elektronického zabezpečovacího systému se spolu s rychlým rozvojem digitálního záznamu stává také bezpečnostní kamerový systém. Kamerový systém umožňuje detekci pohybu u střežených objektů. Je ideální volbou pro domácnosti, nebytové prostory, továrny, haly, zdravotnická zařízení nebo například parkoviště. Kamerový systém vám přináší klid a bezpečí. Svůj majetek budete mít pevně pod svým dohledem.

Inovativní kamerové řešení

V rámci našich služeb realizujeme i renovujeme kamerové systémy. Vylepšení stávajících systému není nákladné a může vám přinést daleko lepší přehled o snímaném prostoru.

Jaké výhody poskytují nové IP kamery?

Oproti starším analogovým CCTV kamerovým systémům jsou IP kamery modernější a přináší řadu výhod. Kamerový systém je nyní založen na internetovém protokolu (IP), dalšími výhodami jsou vysoké rozlišení obrazu, snímání obrazu z velké vzdálenosti, kompatibilita s jinými bezpečnostními zařízeními, nezávislost na záznamovém zařízení, 24/7 nahrávání, řízené monitorování, jednoduché ukládání a vyhledávání záznamů, digitální vyhodnocení událostí, důkazní materiál proti narušiteli, online přenos ve vašem telefonu, automatické vyvolání poplachu, široký úhel snímání a mnoho dalších.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Co o nás říkají?

DRATEL je bezpečný

Splňujeme požadavky TIČR na odbornou způsobilost a při práci dodržujeme pravidla BOZP. Zdraví je u nás na prvním místě.

Jsme Vám k službám

Pokud se Vám líbí, jak děláme svoji práci, určitě nás kontaktujte.