| Aktivní hromosvody

Instalace a revize aktivní hromosvodů Pulsar.

Jsme odborníci s licencí na montáž aktivního hromosvodu Pulsar, který je vyráběn firmou Hélita, jež před několika lety přešla pod záštitu nadnárodní společnosti ABB. Naše práce je podložena znalostmi a zkušenostmi v oblasti aktivních hromosvodů, abychom zaručili vašemu objektu maximální ochranu před bleskovými výboji.

Nabízíme montáž a revizi hromosvodů Pulsar

Nabízíme montáž a revizi aktivních hromosvodů Pulsar, které mají mnoho výhod oproti klasickým systémům. Naše práce je podpořena nejen našimi zkušenostmi, ale také srozumitelnou dokumentací a záručním i pozáručním servisem. Aktivní hromosvody vyžadují precizní instalaci a pečlivou údržbu, což je náš závazek pro vaši bezpečnost.

Máte-li zájem o spolehlivou montáž a pravidelnou revizi aktivního hromosvodu Pulsar, obraťte se na nás a ujistěte se, že váš objekt je efektivně chráněn před nepředvídatelnými atmosférickými výboji.

Situace v Česku, chtějte pravidelnou revizi

Aktivní hromosvody v Česku často narážejí na skeptický postoj, přestože přináší efektivní ochranu proti bleskovým výbojům. Je pravda, že aktivní systém může zdánlivě přitahovat blesk k objektu, ale tato negativní představa je mýtem.

Správná instalace a pečlivě navržená jímací soustava a základový zemnič jsou klíčem k účinné ochraně. Pravidelná revize je nezbytná pro udržení maximální účinnosti a bezpečnosti. Hlavním výhodou aktivních hromosvodů je jejich schopnost pokrýt velké a složité objekty pomocí jednoho jímače a dvou svodů. Tato moderní alternativa k tradičním systémům je zvláště vhodná pro objekty s větší plochou, kde by jinak bylo třeba více svodů.

Vzhledem k absenci české normy se mnoho firem zdráhá s aktivními hromosvody pracovat. My však disponujeme znalostmi Francouzské normy NF C 17-102/2011 a řídíme se ní v souladu s ČSN EN 33 2000-5-51 ed. +. U nás máte možnost získat závazné stanovisko od TIČR, abyste měli dokumentaci v pořádku. Zaručujeme, že veškerá administrativa a revize budou v souladu s požadavky, takže budete mít jistotu, že váš majetek je v případě bleskového úderu v bezpečí a plně pojištěn.

Kontaktujte nás

Naše práce je založena na profesionálním přístupu a důslednosti, abychom vám poskytli bezpečný a spolehlivý systém ochrany před atmosférickými výboji. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. 

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Co o nás říkají?

DRATEL je bezpečný

Splňujeme požadavky TIČR na odbornou způsobilost a při práci dodržujeme pravidla BOZP. Zdraví je u nás na prvním místě.

Jsme Vám k službám

Pokud se Vám líbí, jak děláme svoji práci, určitě nás kontaktujte.