| Domovní telefony

Kamerové zabezpečení pro rodinné či obytné domy a komerční prostory.

Hledáte náhradu za stávající domovní telefon v panelovém, bytovém nebo rodinném domě? Pomůžeme vám. Nabízíme služby v oblasti elektroinstalace a realizace domovních telefonů.

Zatímco v moderní novostavbě může být řešením videotelefon, v bytových domech jsou domovní telefony stále běžnou věcí, případně jde o léty prověřený systém hlasové komunikace mezi bytem a tlačítkovým modulem, zvonkem u vchodových dveří.

Zapojení domovního telefonu Brno a okolí

Buďte v kontaktu s vaší návštěvou hned od hranice vašeho pozemku. Pokud se chystáte rekonstruovat byt, je ideální čas na výměnu elektroinstalace domovního telefonu. V případě, že se chystáte rekonstruovat bytový domácí telefon, tak je třeba zachovat současný typ. Velmi často se dá použít stávající kabeláž, jindy stačí vyměnit některé koncové prvky. Avšak stává se také, že kabeláž je již v nevyhovujícím stavu, takže je nutné ji kompletně vyměnit. Proto je vhodnou alternativou použít aktuální IP telefony, které přenáší obraz v HD kvalitě.

U novostaveb se stává již zaběhlým standardem video-domácí telefon. Naproti tomu u bytových domů se čím dál častěji mění staré audio sluchátka za nové videotelefony. Některé moderní systémy umožňují komunikaci s návštěvou přes aplikaci v mobilním telefonu, na dálku otevírají a zavírají dveře i brány.

Pomůžeme vám s odborným zapojením i servisem. Přijedeme na místo a společně probereme veškeré možnosti. Pro více informací o domovních telefonech nás neváhejte kontaktovat.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

Co o nás říkají?

DRATEL je bezpečný

Splňujeme požadavky TIČR na odbornou způsobilost a při práci dodržujeme pravidla BOZP. Zdraví je u nás na prvním místě.

Jsme Vám k službám

Pokud se Vám líbí, jak děláme svoji práci, určitě nás kontaktujte.